Hizmetlerimiz

Site, villa, konut ve ticari alanların profesyonel bakım hizmeti kapsamında hem iç mekan bitkilerinin hem dış mekan yeşil alanların her mevsim ihtiyacına yönelik, ilaçlanması, gübrelenmesi, budanması, düzenli çim biçimi, ekiplerce kontrolü ve uzman danışmanlığı.

icns-01.png

Danışmanlık çözümleri yapım ve bakım olarak ikiye ayrılmaktadır.  Yapım danışmanlığı içerisinde doğru malzeme ve metot seçimi sağlanmakta, bakım danışmanlığında ise mevsimsel ihtiyaçlara yönelik  gübreleme, ilaçlama, budama, havalandırma gibi tüm hizmetler gerçekleştirilmektedir.

Mimar ve mühendis kadromuz ile konut, villa bahçeleri, spor sahaları, hastane ve üniversite kampüsleri gibi her ölçekte alanın altyapı ve üstyapı çözümleri ile birlikte anahtar teslim peyzaj tasarımı, projelendirmesi ve uygulaması.

Fidan dikimi, saksılı bitki çözümleri, dikey ve teras bahçe alternatifleri, estetik ve fonksiyonel bitkilendirme çözümleri.

Bahçe sınırlarını belirleyen duvar uygulamaları, yeşil alanlar için mimari ile uyumlu özel dekoratif taş zeminler, yürüme yolları, barbekü alanları, açık ve kapalı veranda dekorasyonu, mekana uygun bitki önerileri ile yatay dikey bahçe uygulamaları.

Ev bahçeleri, spor sahaları ve kamusal alanlar gibi her ölçekte projeler için üretim yerinden teslim, adrese temin veya uzman ekiplerce hazır rulo çim anahtar teslim uygulama seçenekler.

Yeşil alanların en önemli ihtiyacı olan suyun, yenilikçi çözümler ile uzaktan erişimle kontrol edilebilen otomatik sulama sistemleri ile ihtiyaca uygun miktarda hesaplanarak kullanımı, her daim sağlıklı yeşil alanlar için yağmur ve sulama sularının doğru hesaplamalar ile alandan tahliyesi.

icns-01.png

Alana uygun tasarım alternatifleri ve buna bağlı olarak altyapıdan üstyapıya kadar tüm aşamaların uygulanması gerçekleştirilmektedir. Doğal bir yapı oluşturulması, modern tasarım çizgisi ile birleştirilmektedir.

Dış cehpe uygulamaları, yer zemin (deck) uygulamaları ve özel imalat ahşap bahçe mobilyaları konsept çizimden üretime kadar anahtar teslim olarak sağlanmaktadır.

icns-01.png
BİZE ULAŞIN

         info@canpeyzaj.com
          0212 342 0799
 

          Whatsapp hattı:
          +90 532 544 65 72
WhatsApp_Logo_6.png