Hizmetlerimiz

Site, villa, konut ve ticari alanların profesyonel bakım hizmeti kapsamında hem iç mekan bitkilerinin hem dış mekan yeşil alanların her mevsim ihtiyacına yönelik, ilaçlanması, gübrelenmesi, budanması, düzenli çim biçimi, ekiplerce kontrolü ve uzman danışmanlığı.

Fidan dikimi, saksılı bitki çözümleri, dikey ve teras bahçe alternatifleri, estetik ve fonksiyonel bitkilendirme çözümleri.

Mimar ve mühendis kadromuz ile konut, villa bahçeleri, spor sahaları, hastane ve üniversite kampüsleri gibi her ölçekte alanın altyapı ve üstyapı çözümleri ile birlikte anahtar teslim peyzaj tasarımı, projelendirmesi ve uygulaması.

Bahçe sınırlarını belirleyen duvar uygulamaları, yeşil alanlar için mimari ile uyumlu özel dekoratif taş zeminler, yürüme yolları, barbekü alanları, açık ve kapalı veranda dekorasyonu, mekana uygun bitki önerileri ile yatay dikey bahçe uygulamaları.

Ev bahçeleri, spor sahaları ve kamusal alanlar gibi her ölçekte projeler için üretim yerinden teslim, adrese temin veya uzman ekiplerce hazır rulo çim anahtar teslim uygulama seçenekler.

Yeşil alanların en önemli ihtiyacı olan suyun, yenilikçi çözümler ile uzaktan erişimle kontrol edilebilen otomatik sulama sistemleri ile ihtiyaca uygun miktarda hesaplanarak kullanımı, her daim sağlıklı yeşil alanlar için yağmur ve sulama sularının doğru hesaplamalar ile alandan tahliyesi.

BİZE ULAŞIN
info@canpeyzaj.com
0212 342 0799 
 
Whatsapp hattı:
+90 532 544 65 72

İletişim

Bizi arayın ya da mesaj bırakın.

  • Instagram
  • White Facebook Icon

Bizi takip edin

Akşemsettin Mahallesi

Civan sokak no:16/4

Eyüp / İstanbul

+90 212 342 07 99

info@canpeyzaj.com

© 2020 by canpeyzaj.com

Tüm Hakları Saklıdır.