top of page

Mimar ve mühendis kadromuz ile konut, villa bahçeleri, spor sahaları, hastane ve üniversite kampüsleri gibi her ölçekte alanın altyapı ve üstyapı çözümleri ile birlikte anahtar teslim peyzaj tasarımı, projelendirmesi ve uygulaması.

2D Tasarım: Alanınızın ihtiyaçları ve kullanım amaçları doğrultusunda 2 boyutlu düzlemde krokilendirme çalışması yapılmaktadır. Daha sonrasında alanınızda uygulanması planlanan bitkilendirme, çim alan, yaşam alanları, yürüyüş yolları gibi detayları eskizler ile birlikte projelendirerek sizlere sunuyoruz.

3D Tasarım: Kroki üzerinde çalışılan iç ve dış peyzaj alanı; gerçekte uygulanacak bitkiler, çevre düzenleme malzemeleri ve size özel tasarlanmış bahçe mobilyaları ile 3 boyutlu çizimi gerçekleştirilmektedir. Mekan tasarımına özgü 3d render görselleri proje başlangıcında oluşturulur.

Yapım Danışmanlığı
Tasarımı ve projelendirmesi yapılmış dış mekan uygulamalarında sürdürülebirlik ilkesi doğrultusunda doğru malzeme ve bitki seçimi yapılması, doğru uygulama metotlarının kullanımı hususunda profesyonel danışmanlık hizmeti verilmektedir.
 

Bakım Danışmanlığı
Mevcut yeşil alan ve çim sahaların bakımına yönelik ihtiyaç duyulan mevsimsel / dönemsel gübreleme, ilaçlama, budama, havalandırma gibi tüm hizmetler gerçekleştirilmektedir. Mevcutta kadrolu personelle bakımı sağlanan alanlarda sürdürülebilir ve nitelikli yeşil alan tesisi için profesyonel bakım danışmanlığı sağlanmaktadır.

icns-01.png

Danışmanlık çözümleri yapım ve bakım olarak ikiye ayrılmaktadır.  Yapım danışmanlığı içerisinde doğru malzeme ve metot seçimi sağlanmakta, bakım danışmanlığında ise mevsimsel ihtiyaçlara yönelik  gübreleme, ilaçlama, budama, havalandırma gibi tüm hizmetler gerçekleştirilmektedir.

bottom of page