top of page

Fidan dikimi, saksılı bitki çözümleri, dikey ve teras bahçe alternatifleri, estetik ve fonksiyonel bitkilendirme çözümleri.

Ev bahçeleri, spor sahaları ve kamusal alanlar gibi her ölçekte projeler için üretim yerinden teslim, adrese temin veya uzman ekiplerce hazır rulo çim anahtar teslim uygulama seçenekleri sağlanmaktadır.

Yeşil alanların en önemli ihtiyacı olan suyun, yenilikçi çözümler ile uzaktan erişimle kontrol edilebilen otomatik sulama sistemleri ile ihtiyaca uygun miktarda hesaplanarak kullanımı, her daim sağlıklı yeşil alanlar için yağmur ve sulama sularının doğru hesaplamalar ile alandan tahliyesi.

Bahçe sınırlarını belirleyen duvar uygulamaları, yeşil alanlar için mimari ile uyumlu özel dekoratif taş zeminler, yürüme yolları, barbekü alanları, açık ve kapalı veranda dekorasyonu, mekana uygun bitki önerileri ile yatay dikey bahçe uygulamaları.

icns-01.png

Alana uygun tasarım alternatifleri ve buna bağlı olarak altyapıdan üstyapıya kadar tüm aşamaların uygulanmasını kapsar. Doğal bir yapı oluşturulması, modern tasarım çizgisi ile birleştirilmektedir. Gerek iç mekan, gerek dış mekan peyzaj tasarımlarında su elemanlarının kullanımı ile yaşam mahalinde bir ahenk amaçlanır.

Dış cehpe uygulamaları, yer zemin (deck) uygulamaları ve özel imalat ahşap bahçe mobilyaları konsept çizimden üretime kadar anahtar teslim olarak sağlanmaktadır.

icns-01.png
bottom of page